CTF “Bayrağı Yakala” Yarışmamız Tamamlandı!
25 Mayıs tarihinde, Türkiye genelinde lise öğrencileri için heyecan verici "Bayrağı Yakala" (CTF) yarışması düzenledik. Bu etkinlik, genç bireyler arasında siber güvenlik farkındalığını artırmayı ve onların becerilerini geliştirmeyi amaçlıyordu. Organizasyon ekibimiz, etkinliğin her aşamasını titizlikle planlayarak öğrenciler için unutulmaz bir deneyim sunmayı hedefledi.
Daha fazla...